Przyjęcie dla najmłodszych – w domu czy w sali zabaw dla dzieci?

Kiedy nadchodzi dzień urodzin naszej pociechy warto dużo wcześniej zastanowić się nad organizacją przyjęcia. Trzeba ustalić ilu będzie młodych gości, czy będą towarzyszyć im rodzice i ile ma potrwać zabawa.

Przyjęcie dla najmłodszych – w domu czy w sali zabaw dla dzieci
Przyjęcie dla najmłodszych – w domu czy w sali zabaw dla dzieci?

Przygotowanie tego typu imprezy w domu to niełatwe wyzwanie. Posprzątanie i aranżacja wnętrza, zakupy i przygotowanie zakąsek, zamówienie lub wykonanie urodzinowego tortu – to wszystko już pochłania mnóstwo czasu i łączy się z kosztami. A do tego trzeba jeszcze zastanowić się nad jakimiś zabawami, konkursami i atrakcjami – wiadomo, że dzieciaki nie będą siedzieć przy stole i dyskutować. Potem jeszcze czuwanie nad całością i kolejne generalne sprzątanie. Mało kto może sobie pozwolić czasowo na coś takiego. Sala zabaw dla dzieci jest wyjściem idealnym – rodzicom pozostaje tylko wybór wersji zabawy i ewentualnie przekąsek.

Jak działa sala zabaw dla dzieci?

Incaplay.pl to sala zabaw dla dzieci, która oprócz zwykłej zabawy pomoże zorganizować przyjęcie okolicznościowe. Specjalnie na takie okazje posiada kilka sal tematycznych, gdzie najmłodsi goście mogą poczuć się dzielnymi piratami, odkrywcami dalekich krain lub prawdziwymi detektywami. Nad zabawą czuwać będzie doświadczony animator. Po wyborze sali można w inclaplay ustalić menu przekąsek – mogą być to owoce, chipsy, pizza, soki i napoje – wszystko co dzieciaki lubią najbardziej. Oczywiście dostępne jest również zamówienie tortu ze świeczkami i okolicznościowym napisem. W sali zabaw dla dzieci nie będzie również problemu z rodzicami, którzy przywiozą dzieci na zabawę. Mogą odebrać je po kilku godzinach, mogą też spędzić czas na kawie w kawiarni incaply.pl obserwując bawiące się pociechy.

Czy sala zabaw dla dzieci jest na pewno bezpieczna?

Projektanci incaplay.pl przede wszystkim wzięli pod uwagę bezpieczeństwo najmłodszych. Zastosowano tu wiele ekologicznych i naturalnych materiałów. Wszystkie służące do zabawy konstrukcje i urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa, podlegają również dezynfekcji po każdej zabawie. Nad gośćmi czuwa zespół animatorów i instruktorów, dzięki czemu obecność rodziców podczas zabawy jest nie tylko zbędna ale wręcz niepożądana – dzieci naprawdę najlepiej czują się we własnym towarzystwie. Każda sala zabaw dla dzieci, taka jak incaplay.pl posiada swój regulamin, z którym należy się dokładnie zapoznać i bezwzględnie przestrzegać. Wbrew pozorom zabawa takim miejscu jest znacznie bardziej bezpieczna niż w domu czy na podwórku.

5/5 - (2 votes)

Wstaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *