Ania i jej magiczna lalka

Dawno, dawno temu, była sobie pewna mała dziewczynka imieniem Ania. Jak każda dziewczynka musiała mieć lalki. Każdego dnia bawiła się nimi bawiąc się w dom, czy też inne zabawy. Wszystkie lalki, które mają dzieci są do siebie podobne, jednak laleczka Ani była wyjątkowa. Umiała mówić, ruszać i choć była małym, plastikowym przedmiotem, to jednak miała prawdziwe serduszko.

Ania miała wiele koleżanek w szkole, ale jednak to jej lalka najważniejszą przyjaciółką. To jej zwierzała się z pierwszych miłosnych rozterek, to jej mówiła o swoich kłopotach, a ona zawsze dobrze doradziła.

Wszystkie koleżanki zazdrościły Ani lalki, ponieważ była ona wyjątkowa na tle innych. Nie dość, że mówi, to ma też serce. Jest to zdecydowanie ktoś więcej niż wszystkie inne przyjaciółki. Ania wie, że jej lalka wspiera ją i będzie to robić jeszcze przez kolejne lata. I tak rzecywiście się stało.

Pewnego razu Ania miała sytuację, w której bardzo pokłóciła się ze swoją przyjaciółką z klasy. Nie miała komu się wyżalić, bo jej jedyna przyjaciółka właśnie stała się jej głównym wrogiem. Nie dawało to jej spokoju, bo przecież chciała, by zawsze jej relacja z Iloną była wyjątkowa. Okazało się jednak, że jest ktoś więcej, kto zawsze zna wszerkie rozterki Ani, a jest jej lalka. To ona miała być antidotum na wszelkie problemy, które miały się pojawić w życiu. I tak rzeczywiście stało.

Lalka poradziła jej najbardziej praktyczne, a zarazem najrozsądniejsze rozwiązanie – rozmowę. To ona zawsze ma sprawiać, że wszelkie nieporozumienia zostaną zakończone. Ania oraz jej przyjaciółka wiedziały, że ten spór musi zostać zaogniony, ale jednak ktoś musiał pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę, a niekoniecznie chciała to zrobić przyjaciółka. Co więc zrobiła Ania? Po prostu powiedziała to, co czuje od serca i że jej życie bez przyjaciółki jest smutniejsze. Gdy wszystko sobie wyjaśniły, to ich przyjaźń została dodatkowa scementowana, bo została okupiona poważną kłótnią. Od tej chwili przyjaźń stała się silniejsza i już nic nie będzie w stanie jej złamać.

4.5/5 - (2 votes)

Wstaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.