Mała Magiczna Gwiazdka

Być może zauważyłeś, że jedna gwiazda na niebie jest zawsze jaśniejsza od innych. Nazywa się Gwiazda Polarna i jest najbardziej magiczną ze wszystkich gwiazd. Ona potrafi spełniać życzenia!

Ale nie tylko to. Gdy wypowiesz życzenie, musisz spojrzeć na Gwiazdę Polarną, a następnie wypowiedzieć swoje życzenie na głos. I nie zapomnij jej podziękować. A przede wszystkim, musisz uwierzyć, że Twoje życzenie może się spełnić!

Mała Magiczna Gwiazdka. Źródło obrazu: depositphotos.com

Jak to robi gwiazdka? Wędruje po niebie i bacznie obserwuje to, co dzieje się na ziemi. Gdy widzi, że ktoś mocno patrzy w jej kierunku, szybko nadstawia swoje gwiezdne uszy. Ma ona bowiem ciekawą zdolność. Ona słyszy, co ludzie myślą! Ma wielu przyjaciół wśród gwiazd i chmur na niebie, a kiedy wie o życzeniu, zawsze wie, do kogo się zwrócić, by pomóc jej je spełnić.

Dzieci często życzą sobie nowych zabawek. Chłopcy dostają koparki i samochody, dziewczynki lalki i misie. Spełnianie takich życzeń nie jest trudne. To zawsze Gwiazda Polarna rozmawia z Świętym Mikołajem, a w Wigilię dzieci znajdują pod choinką dokładnie taką zabawkę, jaką sobie wymarzyły. Ale czasami Gwiazda musi popasować się z naprawdę trudnymi zadaniami. Kiedy dzieci życzą sobie, aby ich chora mama wyzdrowiała, aby odnalazł się ich zagubiony pies lub aby ich przyjaciel pogodził się z nimi. Co w tedy robi nasza Gwiazda. W dzień, kiedy jej światło nie jest na tyle widoczne, Gwiazda Polarna potajemnie zlatuje między ludzi i szturcha ich na różne sposoby, szepcze do ucha i prowadzi za rękę, by stało się dokładnie to, czego życzył sobie pechowy malec. I zawsze się spełnia, naprawdę. Jedyne co musisz zrobić to uwierzyć!

4.7/5 - (17 votes)

Wstaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

...