Mała magiczna gwiazdka

Być może zauważyłeś, że jedna gwiazda na niebie jest zawsze jaśniejsza od innych. Nazywa się Gwiazda Polarna i jest najbardziej magiczną ze wszystkich gwiazd. Ona potrafi spełniać życzenia!

Ale nie tylko to. Musisz spojrzeć na Gwiazdę Polarną, a następnie wypowiedzieć swoje życzenie na głos. I nie zapomnij jej podziękować. A przede wszystkim musisz uwierzyć, że Twoje życzenie może się spełnić!

Mała magiczna gwiazdka
Mała Magiczna Gwiazdka. Źródło obrazu: depositphotos.com

Jak to robi gwiazdka? Wędruje po niebie i bacznie obserwuje to, co dzieje się na Ziemi. Gdy widzi, że ktoś mocno patrzy w jej kierunku, szybko nadstawia swoje gwiezdne uszy. Ma ona bowiem ciekawą zdolność. Ona słyszy, co ludzie myślą! Ma wielu przyjaciół wśród gwiazd i chmur na niebie, a kiedy wie o życzeniu, zawsze wie, do kogo się zwrócić, by pomógł je spełnić.

Dzieci często życzą sobie nowych zabawek. Chłopcy dostają koparki i samochody, dziewczynki lalki i misie. Spełnianie takich życzeń nie jest trudne. Wtedy zawsze Gwiazda Polarna rozmawia ze Świętym Mikołajem, a w Wigilię dzieci znajdują pod choinką dokładnie taką zabawkę, jaką sobie wymarzyły. Ale czasami Gwiazda musi mierzyć się z naprawdę trudnymi zadaniami. Bywa, że dzieci życzą sobie, aby ich chora mama wyzdrowiała, aby odnalazł się ich zagubiony pies lub aby ich przyjaciel pogodził się z nimi. Co wtedy robi nasza Gwiazda? W dzień, kiedy jej światło nie jest widoczne, Gwiazda Polarna potajemnie zlatuje między ludzi i szturcha ich na różne sposoby, szepcze do ucha i prowadzi za rękę, by stało się dokładnie to, czego życzył sobie pechowy malec. I to zawsze się spełnia, naprawdę. Jedyne, co musisz zrobić, to uwierzyć!

4.5/5 - (25 votes)

Wstaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *